Služby

Hudba

Túžite pretancovať celú noc? Vidieť radosť a smiech u Vašich svadobných hostí? S programom, o ktorý sa postarajú naši zabávači, či už DJ alebo živá hudba, máte o program a zábavu postarané.
My ženy, sme také romantické, citlivé stvorenia. Zatvorte na okamih oči, prebuďte svoju romantickú dušičku, predstavte si ako kráčate k oltáru, družička Vám hádže lupienky ruží popred nôžky a započúvajte sa do nežných tónov huslí. Ani jedno oko neostane suché. Odporúčame Vám zažiť tento neopakovateľný čas v sprievode excelentného celosvetového huslistu. Dovoľte bravúrnemu huslistovi prispieť krásou hudby, ktorá Vám bude pripomínať jedinečný okamih Vášho života.

hudba

Foto – kamera

Jedinečnú a neopakovateľnú atmosféru zvečnia naši profesionálni fotografi a kameramani.
Fotografia a jej čaro neopakovateľných okamihov.

foto

Torty a koláče

Svadobná torta je jeden z hlavných bodov programu večera, preto je jej výber veľmi dôležitý. Naši cukrári vyrobia svadobné, narodeninové torty podľa Vašej chuti a želania. Naše služby nekončia len odporúčaním svadobnej torty. Pre Vašich svadobných hostí na doma, pred príchodom ženícha, alebo na popravky, vieme zabezpečiť aj obložené slané a syrové misy, minitortičky
Candy bar Trendový sladký stôl, plný originálnych koláčikov ako cakepops, cupcakes, brownies podľa Vášho výberu očarí a rozveselí všetkých a hlavne najmenších svadobčanov.

koláče

Kytice

Milujete vôňu živých kvetov? Už máte predstavu, ako by mala vyzerať Vaša svadobná kytica? Radi Vám pri výbere pomôžu naši artfloristi. V štýle svadobnej kytice môžeme vyzdobiť i svadobnú sálu po tie najmenšie detaily.
Pre nevesty, ktoré by chceli niečo netradičné, ponúka naša agentúra večné kytice zo saténu. Vyrobíme aj pierko pre ženícha a svadobčanov.
Ak sa Vám tieto typy kytíc páčia, vieme Vám večnými kytičkami vyzdobiť sálu tak, aby všetko spolu nežne ladilo.

kytice

Tlačoviny

Svadobné oznámenia a ostatné tlačoviny
Pracujeme s profesionálnymi grafikmi, ktorí Vám vykúzlia exkluzívne, originálne, elegantné, romantické svadobné oznámenia, menovky pre hostí, svadobné menu, zasadací poriadok, poďakovanie rodičom, ale aj knihu hostí, ktorá sa Vám zaplní v priebehu svadobnej hostiny.

Tlačoviny

Doplnky

Výnimočné dekorácie na Váš veľký deň. Ponúkame Vám jedinečnú „handmade“ tvorbu. Nájdete u nás drevené svadobné dekorácie a rekvizity, písmenká, iniciály, nápisy vyrobené na mieru.
Nechýbajú V našej ponuke ani vankúšiky a krabičky na obrúčky, pre mladomanželov svadobné poháre, vyšívané podbradníčky a plno iných drobností.

doplnky

Darčeky

Svadobné medovníčky, alebo magnetky budú krásnymi a vďačnými darčekmi pre všetkých hostí.
Vyrábame originálne a jedinečné drevené obrazy:
Svadobný strom s menami mladomanželov a dátumom svadby. Na listy sa podpisujú hostia. Bude to krásna pamiatka zo svadobného dňa.
Svadobný strom je vhodný aj ako svadobný dar pre mladomanželov.

darčeky

Úprava nevesty

V svadobný deň si každá nevesta praje byť jedinečne krásna a okúzľujúca. Zároveň sa chce cítiť príjemne a pôsobiť prirodzene. Ponúkame Vám svadobný balíček, ktorý zahrňuje účes, líčenie a modeláciu nechtov.

uprava2uup

doprava