Vitaj, milý nadšenec kvetín 🙂

Na kurze sa naučíme naaranžovať VINTAGE aranžmán v drevenej „debničke“, ktorý sa perfektne hodí na vintage svadby, s jutou, čipkou, drevom, úplne dokonalé v priestoroch Koliby.

Kurz sa bude konať dňa 26.5. o 15tej na adrese Zárieč 42, 01332 Svederník. Cena kurzu je 69€

Svoj aranžmán si vezieš so sebou, domov 🙂 Ukážeme si všetky potrebné kroky, ako sa dopracovať k finálnemu aranžmánu. Vypichované aranžmány sú jednoduchšie, určite ho zvládne, každý z vás. Chce to len chuť počúvať, učiť sa a otvoriť Vašu kreatívnu dušičku.

Prírodná výzdoba

Aj keď v tejto dobe svadby nie, nevestičky sa stále vydávajú a robia si hostiny v domácom prostredí. Aké by to bolo úžasné, keby ste si samé pripravili aj kvetinovú výzdobu? Už to priam cítim, ako Vám vyskakuje srdiečko od nadšenia 🙂

Na kurz sa prihlás mailom info@livastyl.eu alebo telefonicky 0949356456. Budem potrebovať Vašu adresu, mobil. Následne zašlem faktúru na úhradu. Po prijatí úhrady, ste záväzne prihlásená/ý na kurz 🙂

Ak Vám niečo na deň kurzu, nečakane vôjde, a nebudete sa môcť kurzu zúčastniť, v tomto prípade si môžete vybrať z iných dostupných kurzov, v rovnakej hodnote. V prípade, že si nevyberiete náhradný termín, bude vám vrátená polovica z ceny uhradeného kurzu.