Naučím Vás aranžovať svadobné aranžmány, viazať svadobné kytice a pierka pre ženíchov. Ukážem Vám, ako nazdobiť svadobný stôl, aké sú trendy, čo sa k sebe hodí, čo sa už nepoužíva…

Kurzy sú určené pre začiatočníkov a pre každého, kto miluje kvety.

Kurzy sa konajú v našom rodinnom priestore, na adrese Zárieč 42, 01332 Svederník. Parkovanie je priamo vo dvore.

Ako bude kurz prebiehať? Po krátkom zoznámení, aby som vedela, ako mám s každým pracovať, si povieme všetobené info o kvetoch, medzitým si dáme kávičku a prejdeme na praktickú časť. Každý z vás, si svoje dielko odnesie domov.

Vyčleňte si približne 3-4 hodinky času, budeme pracovať v kľude, pomaličky, budem odpovedať na každé Vaše otázky, pomôžem, komu bude treba. Kurzy sa konajú s max. počtom 6.

Všetko potrebné, budete mať pripravené, rezané kvety, nožnice, aranžérsky materiál a zásteru 🙂 Vy si so sebou doneste len dobrú náladu 🙂 a krabicu/tašku na prepravu svojho diela.

Ako sa na kurz prihlásiť? Všetky dostupné kurzy sú zobrazené v kategórií Kurzy aranžovania. Keď budete mať vybrané, na kurz sa prihláste mailom info@livastyl.eu alebo telefonicky 0949356456.

Prihlásenie mailom: poprosím vašu adresu, mobil a typ kurzu. Následne Vám bude zaslaná faktúra k úhrade kurzu. Po prijatí platby, je Vaše prihlásenie na kurz záväzné. Ak Vám niečo na deň kurzu, nečakane vôjde, a nebudete sa môcť kurzu zúčastniť, v tomto prípade si môžete vybrať z iných dostupných kurzov, v rovnakej hodnote. V prípade, že si nevyberiete náhradný termín, bude vám vrátená polovica z ceny uhradeného kurzu.

Obrovsky sa na Vás teším, Vaša Beuša