Narodeninové oslavy

Organizujeme detské aj narodeninové párty, ale aj oslavy rôznych druhov. Ak chcete mať oslavu v domácom prostredí, pomôžeme Vám pri balónovej, kvetinovej výzdobe, povešiame lampióny, papierové girlandy, lampášiky so sviečkami. Objednáme torty, koláče, candy bar,  syrové výrobky, obložené misy, aj pečené prasiatko. Zorganizujeme hudbu, aby ste sa všetci perfektne bavili. Vybavíme pre Vás aj tortu pre dospelých.

Postaráme sa o všetko, od pozvánok, dekorácie, občerstvenia, programu, zábavy až po darčeky. Pre oslávencov Vám doporučíme aj vhodný darček. Napríklad z handmade tvorby gratulačné kytice zo saténových stúh, ozdobené fľaše, a kopu iných krásnych darčekových predmetov.

Vyberte si termín oslavy, počet a zloženie hostí, tému, občerstvenie, program, účinkujúcich, propagáciu a my všetko zariadime. Krásna detská oslava môže byť pripravená už od prvých narodenín dieťaťa.  Pre detičky Vám ponúkame handmade tvorbu zo saténových stúh, gratulačné kytičky na každú oslavu,  pre malé slečny napr. sponky, čelenky, šatôčky…