Iné eventy

Narodeninové oslavy

Organizujeme detské aj narodeninové párty, ale aj oslavy rôznych druhov. Ak chcete mať oslavu v domácom prostredí, pomôžeme Vám pri balónovej, kvetinovej výzdobe, povešiame lampióny, papierové girlandy, lampášiky so sviečkami. Objednáme torty, koláče, candy bar,  syrové výrobky, obložené misy, aj pečené prasiatko. Zorganizujeme hudbu, aby ste sa všetci perfektne bavili. Vybavíme pre Vás aj tortu pre dospelých.

Postaráme sa o všetko, od pozvánok, dekorácie, občerstvenia, programu, zábavy až po darčeky. Pre oslávencov Vám doporučíme aj vhodný darček. Napríklad z handmade tvorby gratulačné kytice zo saténových stúh, ozdobené fľaše, a kopu iných krásnych darčekových predmetov.

Vyberte si termín oslavy, počet a zloženie hostí, tému, občerstvenie, program, účinkujúcich, propagáciu a my všetko zariadime. Krásna detská oslava môže byť pripravená už od prvých narodenín dieťaťa.  Pre detičky Vám ponúkame handmade tvorbu zo saténových stúh, gratulačné kytičky na každú oslavu,  pre malé slečny napr. sponky, čelenky, šatôčky…

nar oslavy

Rozlúčka so slobodou

Kontaktujte nás a prichystáme pre Vás balíček šitý podľa Vašich požiadaviek. Pre odvážnejších zabezpečíme rozlúčku so slobodou s tanečným vystúpením. Nesmie chýbať ani torta pre dospelých s jemným erotickým nádychom.

Rozlúčka so slobodou

 

Zásnuby

Ponúkame pomocnú ruku pre pánov, ktorí chcú prekvapiť svoje polovičky zásnubným prstienkom, pri romantickej večeri, s nežnými tónmi huslí. Vyberieme miesto, romanticky ho vyzdobíme, pripravíme všetko, čo k takému veľkému kroku patrí.  „Len VY a ONA“.

Zásnuby

Firemné večierky

Čaká Vás uvoľnená a ničím nerušená atmosféra so svojimi kolegami. Ponúkame Vám kompletné zabezpečenie, alebo čiastočné zorganizovanie večierku. Nebude chýbať ani skvelá hudba, karaoke, vystúpenie s latinsko-americkými tancami, ako na karnevale v Riu.

Firemné večierky

Stužková slávnosť

Stužková slávnosť je udalosť, ktorá má mať v spomienkach trvalú hodnotu, pretože je jedinečnou udalosťou, na ktorej sa v rovnakom čase, na rovnakom mieste stretávajú žiaci, ich rodičia, učitelia a ďalší pozvaní hostia. Je miestom, kde atmosféra dýcha krásnymi vôňami, elegantnými šatami , dobrou náladou, úsmevmi na tvárach, ale aj očakávaním, ako to všetko dopadne.

Stužková slávnost

Plesy

Plesy sú oslavou bohatstva, krásy a hojnosti, preto najmä ženy chcú vyzerať v tento deň najlepšie. K tejto spoločenskej udalosti neodmysliteľne patrí aj dobrá hudba, program, vystúpenia, noblesná výzdoba sály a skvelé jedlo. O všetko sa postarajú naši profesionáli.

plesy

Čepčenie

Jedným z najkrajších okamihov na svadbe môže byť nepochybne aj začepčenie nevesty. Práve začepčenie najlepšie vystihuje okamih odobratia nevesty od rodičov, kedy sa lúči so svojou najbližšou rodinou.. Vďaka umelcom, ktorí spoločne pôsobia v Slovenskom folklórnom súbore, vám zaručujeme neopakovateľný zážitok, ktorý si zo svadby odnesie každý.

Čepčenie

Obnova manželského sľubu

Oslava okrúhlej svadby je veľkou a radostnou príležitosťou pre celú rodinu a priateľov oslávencov stretnúť  sa a výročie svadby poriadne osláviť. Niekde sa dokonca vystrojí manželom symbolický svadobný obrad.

Radi by ste urobili svojim rodičom, starým rodičom prekvapenie? Blíži sa ich dátum výročia diamantovej, zlatej alebo striebornej svadby? Neváhajte nás kontaktovať. Spoločne vyberieme vhodné miesto, výzdobu, občerstvenie, zákusky, candy bar,  darčeky, prípadne zvolíme kultúrny zážitok vo forme harmoniky, alebo huslí. A v neposlednom rade rozpošleme pozvánky pre Vašich hostí.

Už teraz cítite dojemnosť? Tak ju zhmotnite spoločne s nami. Verte, že na takéto prekvapenie nikto z Vašich blízkych a hlavne manželov, ktorí si po tých krásnych rokoch spomenú na sľub, ktorí si dali, nezabudnú. Hlavne si však spolu urobíte pekný deň, alebo večer a budete spomínať na všetky krásne okamihy, ktoré ste spolu prežili a taktiež na všetko ťažké, čo ste spolu prekonali.

obnova